جاسوس انگلیسی، پایه گذار وهابیت و حکومت سعودی و انحراف اهل سنت

 محکم ترین رابطه ها و پیوند ها را با محمد ایجاد کردم و همواره به او تلقین می کردم و می گفتم تو موهبتی بزرگتر از علی و عمر هستی و اگر پیامبر اکنون زنده بود تو را به جانشینی خود بر می گزید و آنها را رها می کرد. همواره به او می گفتم : امیدوارم اسلام به دست تو زنده شود و تو تنها فردی هستی که می توانی اسلام را از این پرتگاه نجات بخشی. تصمیم گرفتیم که تفسیر قرآن را با محمد، نه در پرتو فهم صحابه، مذاهب و بزرگان بلکه در پرتو اندیشه های مخصوص خودمان مورد گفتگو قرار دهیم . قرآن را می خواندیم و در مورد برخی از مسائل آن گفتگو می کردیم .من می خواستم او را به دام بیندازم و او نیز با قبول نظریه های من در این اندیشه بود که خود را به عنوان مظهر آزاد اندیشی جلوه دهد و بیش از پیش اعتماد مرا جلب کند... 

 به او گفتم : « نماز واجب نیست!» گفت: « چرا؟» گفتم : « خدا در قرآن می گوید نماز را به خاطر یادآوری یاد من برپا دارید. پس مقصود از نماز ذکر نام خداوند متعال است و تو باید به جای نماز نام خدا را بر زبان برانی.» محمد گفت: « آری شنیده ام بعضی از علمای دین موقع نماز نام خدا را تکرار می کنند و دیگر نماز نمی خوانند.» من از این اعتراف او سخت شادمان شدم ولی تا مدتی احتیاطا خواندن نماز را به او تلقین می کردم. او گاهی نماز می خواند و گاهی نمی خواند و مخصوصا نماز صبح را غالبا به جا نمی آورد....موفق شدم اندک اندک جامه ی ایمان را از پیکر شیخ به در آورم....بعد از آن ، هدف من القای فکر رهبری و پیشوایی در شخصیت محمدبن عبدالوهاب بود برآن شدم تا در روح او رسوخ کنم و راه سومی جز شیعه و سنت برای اداره ی امور مسلمین به او پیشنهاد کنم...

 

پس از چندین سال که دعوت محمد بن عبدالوهاب و انتشار مذهب او ، مطابق برنامه ی شش ماده ای ، قرین موفقیت هایی گردید وزارت مستعمرات تصمیم گرفت از نظر سیاسی هم در جزیره العرب دست به کار شود. این بود که یکی از عمال خود به نام محمد بن سعود را به همکاری با محمد بن عبدالوهاب ماموریت داد و برای این منظور محرمانه ، نماینده ای به نزد محمد بن عبدالوهاب فرستاد تا هدف بریتانیای کبیر را برای او روشن سازد و بر لزوم همکاری و اشتراک مساعی « محمدین» تاکید کند، از این قرار که حل و فصل امور دینی به طور کلی با محمد بن عبدالوهاب باشد و امور سیاسی با محمد بن سعود.

وزارت مستعمرات به حکومت جدید ، پنهانی کمک های مالی چشمگیری نمود . من جمله امکاناتی برای حکومت نجد فراهم ساخت که بتواند ظاهرا تعدادی برده خریداری کند. اینان در حقیقت ماموران ورزیده وزارت مستعمرات انگلیس بودند . من با همکاری و پایمردی این عده که مجموعا یازده نفر بودند توانستم خط مشی دینی- سیاسی حکومت را طرح ریزی کنم. هر دو «محمد» به وظایف خود کاملا وقوف داشتند و در مسیر برنامه ای که تعیین شده بود حرکت می کردند.

دانلود کتاب خاطرات مستر همفر

با خواندن این کتاب دید روشنی نسبت به دشمنان پیدا خواهید کرد و مخصوصا برای کسانی که هنوز توطئه ی دشمن را باور ندارند و دم از توهم توطئه می زنند خواندن این کتاب واقعا لازم است . مطمئن باشید این کتاب ارزش چندبار خواندن دارد!

دانلود نرم افزار «سلام شیعه»

این نرم افزار ویژه ی تلفن همراه است و کتاب خاطرات همفر نیز در آن موجود می باشد.

/ 1 نظر / 22 بازدید
mazhab-bloggers

سلام و درود فراوان خدمت شما وبلاگنویسان دینی عزیز: این وبلاگ که به زودی به سایت تبدیل می شود با هدف حمایت و پشتیبانی از وبلاگنویسان دینی ایجاد شده است. با توجه به این که اکنون سیل عظیمی از وبلاگ های ضد اسلامی و غیر اخلاقی وارد فضای وبلاگنویسی شده است از شما وبلاگنویس عزیز دینی تقاضا می شود تا با پیوستن به ما وبلاگهای دینی را احیاء کنید. شما می توانید با قرار دادن آدرس وبلاگ خود در قسمت نظرات وبلاگ خود را ثبت نموده و از هم اکنون شاهد افزایش بازدید خود شوید.