سخنرانی مرحوم کافی در مورد تصوف و فرقه ضاله دراویش گنابادی

 دکتر جواد باغیانی کرمانی مشهور به جواد نوربخش قطب فراری فرقه صوفی مونسعلیشاهی است که وی در سن ۸۲ سالگی با کوله باری از جرم وجنایت علیه دین خداوند درگذشت.

مهمترین خبر نوربخش در ماجرای تجاوز این قطب به فریال آوارخ از مریدانش بود که دخترک بیچاره دچار بیماری شد وفوت کرد

قبلا قول داده بودم فیلمهایی از قطب فوت شده فرقه صوفی نعمت اللهی مونس علیشاهی جواد نوربخش بگذارم.

 وی سال گذشته در مصاحبه با شبکه الجزیره قطر سخنانی را بیان کرد که علاوه بر روشن نمودن ماهیت متصوفه باعث تحریک ایرانی ستیزی در بین عربها شد.

وی در این مصاحبه می گوید:تصوف سابقه ۱۰ هزار ساله دارد ومربوط به اسلام نیست.وی اسلام را دین عربها می داند.

نوربخش ادامه می دهد:اگر کسی انسان زیرکی باشد متوجه خواهد شد که ما صوفیها مسلمان نیستیم واگر زیرک نباشد گمان می کند صوفیها مسلمانانی مثل سایر مسلمین هستند.

می توانید مصاحبه وی را به صورت فایل موبایل از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود

 

فیلم ادعای مشخص نبودن عدد ائمه توسط یوسف مردانی

یوسف مردانی شیخ المشایخ فرقه صوفی گنابادی واز مدعیان قطبیت فرقه در فیلمی بسیار زیرکانه ضمن سوء استفاده از آیات قران وترجمه وتاویل به نفع خود رسما در مورد تعداد ائمه می گوید که عدد در ولایت ربطی به تشیع ندارد و ولی خدا هر کسی هست که انسان اورا بببیند وبه اصطلاح او نورولایتش در دل بتابد چه اورا بشناسد چه نشناسد.

 

این مساله از زیرکی های صوفیه است که با آن سعی دارند دراویش بیچاره را جذب کنند وبه آنها بگویند که قطبیت وولایت عقلی نیست وباید فقط خوشت بیاید

وی حتی در قسمتی از فیلم رسما معنای آیه اطیعو الله واطیعو الرسول واولی الامر منکم را به سجده کردن در مقابل ولی(اقطاب صوفیه) ترجمه می کند شاید با این کار بتواند بر روی آبروریزی پخش فیلمهای سران فرقه سرپوش بگذارد.

در ضمن با طرح این مساله ادعای امامت اقطاب صوفیه نیز اثبات می شود

فیلم را ببینید

دانلود

 

پابوسی قطب     دانلود

قران خواندن قطب  دانلود

سجده و پرش قورباغه ای       دانلود

کارهایی که در اسلام به صراحت حرام اعلام شده است

(طریقه دانلود:بعد از کلیک روی فایل صفحه ای باز می شود که سمت چپ پایین صفحه دکمه ای آبی رنگ است که واژه دانلود نو برروی آن نوشته شده است)

لازم به ذکر است فیلم با پسوند3gp می باشد

  

نقل از وبگاه خرقه

 

/ 1 نظر / 236 بازدید
فقیر

سلام دوست عزیز.دیدم پایین مقاله نوشتی (نقل از خرقه)و در قسمت معرفی خودت نوشتی علاقه مند به کسب حقیقت و به دور از تعصب.ازت خوشم اومد. اما نقل درست نیست چون نمیدونی اون تعصب داره یا نه و حقیقتو میگه یا نه و اگه درست نباشه تو توی گناهش که تهمت هست شریک هستی.این پیامو خصوصی فرستادم چون میخواستم در موردش بیشتر فکر کنی و به عنوان نظر معمولی نباشه.اگه دنبال حقیقتی اینو بدون که غیر از خدا کسی حقیقتو نمیدونه.پس از خدا بخواه.به این فیلمها هم توجه نکن .اینا ظاهر قضیس و فقط فکرو مشغول میکنه و از خدا دورت میکنه.ما هم که حقیقتو نمیدونیم بهتره که نظر ندیم و تهمت نزنیم. به هیچکس و هیچ کتاب و حدیثی اعتماد نکن(جز قرآن)و فقط از خدا بخواه.تو سوره مزمل در مورد بیداری سحر و ... نوشته .بخونش برای ما هم دعا کن .یا حق