فتنه شائول و ابوبکر

 در اولین فساد بزرگ ، فتنه انحراف در دین حضرت عیسی (ع) را با داخل نمودن فردی به نام «شائول» برنامه ریزی و اجرا کردند تا جایی که امروزه ، وی حتی از حضرت عیسی(ع) هم در نزد مسیحیان مقدس تر است و افکار شیطانی او ذره ای از تعالیم و بشارتهای این پیامبر اولوالعزم را در مسیحیت کنونی باقی نگذاشته است و در دومین فساد بزرگ که در زمین اتفاق افتاد، یعنی «فتنه ورود ابوبکر» به جمع یاران پیامبر اسلام(ص) و انحراف در دین اسلام را پایه گذاری نمود و با رحلت رسول اکرم(ص) خلافت الهی حضرت علی(ع) ، که در روز غدیر خم به مسلمانان ابلاغ گردید را به« دموکراسی و حکومت اکثریت جاهل» بر اقلیت نخبه و عالم تبدیل نمودند و سرنوشت و آینده بشریت را تا به امروز به نفع خود تغییر دادند تا جایی که در عصرحاضر ، اکثریت مسلمانان که اهل تسنن و پیروان ابوبکر و عمر و عثمان و در حقیقت پیروان دین ساختگی یهودیت با لباس اسلامی را تشکیل می دهند از قرآن و احکام اسلام به جز نامی را یدک نمی کشند و حاکمان آنها درمقابل بسیاری از مسائل مهم دنیا فقط سکوت و انفعال را پیش گرفته اند.

قوم بنی اسراییل که توسط حضرت موسی (ع) و به دستور خداوند از چنگال فرعون و فرعونیان رهایی یافته بودند، پس از رفع خطر فرعونیان، به ناسپاسی نعمت های خدا پرداختند و گوساله پرستی اختیار کردند. اما مجدداً لطف خدا شامل حال آنان شده و به شریعت حضرت موسی (ع) بازگشتند.

پس از فوت حضرت موسی(ع)، بنی اسراییل به جای پیروی از دین آسمانی، شروع به ترویج تعالیم انحرافی مصری کردند که قبلاً این تعالیم را در مصر آموخته بودند. آنان تعالیم الحادی مصری و تعالیم الحادی ملل مجاور را به هم آمیختند و از امتزاج آنان تعالیم منحرف و الحادی «کابالا» را پایه گذاری کردند و با وقاحت تمام، این تعالیم منحرف را عرفان یهودی! نامیدند.

 آن ها حتی به پیامبران الهی نیز رحم نکرده و حضرت سلیمان (ع) را (نعوذ بالله) کافر و مشرک نامیدند تا برای خود شریک جرم بیافرینند.

در ادامه، کاهنان بنی اسراییل تعالیم الحادی «کابالا» را به عده ای از جنگجویان صلیبی به نام شوالیه های معبد آموزش دادند و از طریق آنان این تعالیم را در سراسر اروپا و سپس آمریکا منتشر نمودند.

 سرانجام در قرون اخیر، تعالیم «کابالا» به فراماسون ها منتقل شده و آنان نیز انتشار این تعالیم را بر عهده گرفته اند.

 بدین ترتیب می توان گفت که بنی اسراییل، پل ارتباطی اصلی بین مصر باستان و عصر حاضر بودند و به وسیله ی آنان تعالیم ماسونی «کابالا» در دست فراماسون ها قرار گرفت. البته لازم به ذکر است که رابطه ی بنی اسراییل با فراماسونری دو طرفه بوده و فراماسونری نیز از آرمان های بنی اسراییل حمایت می کند

از آنجا که حیله گری و برنامه ریزی و انسجام سردمداران بنی اسرائیل از ابتدای پیدایش تا به امروز بر کسی پوشیده نیست لذا در عصر حاضر نیز خرده ای بر اکثریت سنی جامعه مسلمان به لحاظ فریب خوردن از یهود و دوری از حقیقت اصلی اسلام ناب و قرآن و تعصب خشک بر عقاید توخالی به واسطه شیطنت قوم بنی اسرائیل نمیتوان گرفت .

بیرقهای سیاه خراسان از جمله مواردی است که به صورت متواتر در احادیث و روایات اهل سنت و اهل تشیع و حتی سایر ادیان ابراهیمی پیرامون فرج و نشانه ها و علائم ظهور منجی ذکر شده است .

اما بیرقهای سیاه که از سرزمین خراسان و از کنار حرم مطهر عالم آل محمد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) با مشخصات ذکر شده خروج نموده است این حجت را نیز بر اهل سنت و تمام بشریت تمام نموده است که در جامعه شیعی خراسان و تا روز قیامت هیچ پرچمی خروج نخواهد کرد مگر به خونخواهی حضرت زهرا (س)و یاری عترت مطهر رسول اکرم (ص)و بدیهی است پس از این تاریخ بر تمام عالمان و رهبران اهل سنت و سایر مذاهب فریب خورده واجب است تا پس از اقرار به اشتباهات گذشته ، پیروان خود را به سمتی که مرضی رضای خدا و رسول اکرم(ص) و اهلبیت(ع) مطهر اوست هدایت نمایند تا ان شاء الله از غفران الهی بهره مند گردند .

/ 0 نظر / 24 بازدید